2. jarný nosičský trh v Bratislave

Ahojte, dobrý deň,

1. aprílová sobota tento rok patrila 2. jarnému nosičskému trhu v Bratislave. Bola to veľmi príjemná akcia a pre mňa aj nová skúsenosť, tentokrát som sa ocitla na druhej strane - za stolom, ako predajca. Úplne prvý krát. A tak trochu oneskorene, pridávam moje dojmy a pár fotiek. A teším sa na vás aj na strednom Slovensku, na NOS! v Banskej Bystrici.

Ako to už niekedy býva, všetko sa zbehlo rýchlo. A niekedy to veru je aj dobre, prílišné premýšlanie občas brzdí. A tak som sa ocitla v stánku Mrs. Shal. S Katkou sme od rána makali, aby sme pre vás nachystali stôl plný perfektných vecí vyrobených zo ♥ .Teda, makali sme aj dni a noci pred trhom :))))

No, čo poviete? Náš farebný svet.

NT 03

/ foto Alexandra Karšay photography

NT ZF 02

Spoločnými silami sme aj figurínu nastylovali: Pršiplashť od Mrs.Shal, nákrčník odo mňa. Zladená, či? :) Aj sa hneď jeden plashť predal, tak sme stylovali opäť :)

NT ZF 01

/ foto Zuzfuz

NT 01

/ foto Alexandra Karšay photography

Uf, deň to bol náročný, ale stál za to. Rada stretávam svojich zákazníkov. A takto to malo ešte úplný iný šmrnc. Lebo toľko radosti pokope, veľa spokojných detí, budúci rodičia so záujmom o nosenie, to je to, čo mám na týchto akciách rada. Kopa zaujímavých milých predajcov, stánkov, ktoré som ani prejsť nestihla a keď už by som aj stihla, stráááášne ma boleli nohy :) Predsalen, materská, to si ich vyložím aspoň keď drobec spí ( na stoličke pri stroji na krabicu s látkami sa ráta tiež, nie? Ale dobre no, občas aj upratujem a občas aj nerobím vôbec nič :D Byť mama je stále pre mňa to najdôležitejšie. A spokojná mama = spokojné dieťa ♥ ). 

Tešilo ma, veľmi. Dúfam, že sa v Bratislave uvidíme aj nabúduce :) 

A nakoniec teda, tu sme my, ja som druhá zľava ;) 

NT 02

/ foto Alexandra Karšay photography

Pár profi fotiek z tejto mega supiš akcie nájdete aj tu: https://www.facebook.com/pg/AlexandraKarsayphotography/photos/?tab=album&album_id=1271206619600432

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.