Aukcia pre Ženské Kruhy - podmienky

Dobrý deň,

na našich facebook stránkach bude prebiehať od nedele 28.1.2018 (po uverejnení aukciového statusu) do utorka 30.1.2018 do polnoci aukcia, počas ktorej si môžete vydražiť set handmade vecí s kúskami šatky Didymos Indio. Výsledná suma bude v plnej výške venovaná OZ Ženské Kruhy. O tom, prečo práve im a ako to celé vzniklo, si viac môžete prečítať tu alebo na našom facebooku.

Krátke pravidlá a informácie o prebiehu aukcie:

  • Usporiadateľom aukcie je Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 33, 902 01 Pezinok, prevádzkovateľ eshopu www.zuzfuz.sk.

  • Účastníkom aukcie sa rozumie každá osoba nad 18 rokov, ktorá pod status pre tento účel vytvorený na našej fb stránke napíše komentár, v ktorom napíše sumu, ktorú je za set ochotná zaplatiť.

  • Set sa skladá z tašky, mininosiča, malej tašky, taštičky na mince a doklady a 2 kľúčeniek. (Detailné informácie o veciach nájdete nižsie.)

  • Usporiadateľ sa zaväzuje po ukončení aukcie dňa 30.1.2018 o polnoci do 24 hodín kontaktovať účastníka aukcie, ktorý ponúkol najvyšiu sumu (ďalej len “výherca”) a po zaslaní údajov (meno, adresa, email) vystaviť a  elektronickou poštou zaslať platnú faktúru. Po prijatí platby sa usporiadateľ zaväzuje do 24 hodín previesť sumu na účet OZ Ženské Kruhy a výhercovi zaslať dohodnutou formou doklad o prevedení sumy. Následne do 3 pracovných dní je usporiadateľ povinný odoslať balík výhercovi. Výherca si môže vybrať spôsob odoslania – slovenskou poštou alebo zásielkovňou na odberné miesto.

  • Facebook nemá voči výhercovi ani účastníkom žiadne záväzky. Aukcia nie je nijakým spôsobom podporovaná Facebookom.

  • Účastníci súhlasia s týmito podmienkami napísaním komentára so sumou, ktorú sú za set ochotný zaplatiť, pod status určený pre túto aukciu.

Zloženie setu, ktorý je možné získať v aukcii:

Taška – Čierna bavlnená taška značky Adler, rozmer: 35 x 40 cm, s odstrižkom šatky Didymos Indio v tvare srdca.

Mini nosič – detský viazací nosič pre bábiku či macka. Stredový panel je zo šatky Didymos Indio, popruhy a bedrový pás z tmavomodrej bavlnenej látky. Rozmery: panel 27 x 28 cm, dĺžka ramenných popruhov 110 cm, dĺžka bedrového pásu 130 cm. 

Malá taška – detská taška na nosič alebo drobnosti. Z tmavomodrej bavlnenej látky s odstrižkom šatky Didymos Indio v tvare srdca. Rozmer: 16 x 22 cm.

Malá taštička na mince a doklady. Zatváranie na zips. Vonkajšia strana je zo šatky Didymos Indio, vnútro tvorí biela bavlnená látka. Možnosť prichytiť na ucho tašky, v kabelke, na kľúče pomocou uška s patentkou. Rozmer: 14 x 8 cm. 

2 kľúčenky zo šatky Didymos Indio. Dĺžka približne 12 cm. 

Okrem čiernej tašky Adler, na ktorú som našila aplikáciu v tvare srdca, sú všetky veci vyrobené celé mnou.

Ďakujem, že sa s nami podporíte dobrú vec.

Za fotografie ďakujem Silvii - PasionPhoto

Tatiana

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.