Nákrčník - príjemný hrejivý doplnok k vášmu outfitu

V jednu jesennú nedeľu, bolo to presne cez obed (pretože zladiť 3 mamy môže byť niekedy zlozitejšie ako sa môže zdať), sme sa vybrali pre vás nafotiť nákrčníky z našej dielne. Nákrčníky vhodne doplnia váš outfit počas chladných pochmúrnych dní alebo rozjasnia tie upršané :) Ale aj hrejivé lúče slnka niekedy bývajú zradné a mať nákrčník v kabelke, je v tieto dni veľmi praktické.

Prvý sme fotili nákrčník, ktorý bol šitý na objednávku zo šatky Omnifera Morava Falling. Jemná fialová doplnená výraznou žltou, nádherne rozžiari rôzne kabáty či bundy. Môžete ho vidieť aj na fotografii vyššie. 

Za ním nasledoval hrejivý nákrčník zo šatky Lovaloom Flora Saphire Prism. Kráľovská modrá s jemným vzorom "kvietkov" a ideálne zimné / jesenné zloženie - bavlna/merino.

Hneď po ňom nasledoval môj obľúbený kúsok z ručne tkanej Heartiness Delta Spring Tulip. Tento svojou výškou umožňuje viacero využití - v studenom vetre si ním napr. môžete zahriať uši či hlavu. 

Nákrčník zo šatky Solnce La Feé Rose sme doplnili čiernou bavlnenou taškou so srdiečkom z rovnakej šatky. 

A posledný je nákrčník pre modernú ženu, z modrej šatky LennyLamb Camo blue. Na prvej fotke s kozmetickou taštičkou, na druhej doplnený bavlnenou taškou prírodnej farby so srdiečkom zo šatky Sestrice - malinové Kohútiky. 

Tak čo poviete? Šatkové nákrčníky sú nielen spomienka, ale aj štýlový doplnok. A najmä praktický :)

Nákrčníky majú rôzne výšky, obvod šijeme univerzálny približne 62-64 cm. Šatky vnímame ako nielen ako materiál, ale ako veci s vlastnou históriou. Niektoré sú nové, niektoré odnosili aj viac generácií detí. Niektoré sú pre vás výnimočné a tak k nim v procese tvorby pristupujeme. 

Pretože Zuzfuz - to je Z lásky k noseniu.

(C) PasionPhoto  - http://photo.pasion.sk/

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.