Praktické spomienky

štýlových spomienkach z našej dielne sme si povedali minule. Dnes vám predstavíme tie druhé, praktické. Aké sú to? Predsa také, ktoré môžete využiť v bežnom živote, hoci aj každý deň. 

Zápisníky / notesy

Z odstrižkov šatiek, ktoré máme skladom alebo z tých, ktoré nám dodáte, vám pod našou značkou Silvia z PasionArt vytvorí krásne zápisníky a notesy. Všetky majú možnosť pridať/vymeniť stránky po zapísaní, čím sa predlžuje ich životnosť. Predsa by bola škoda, aby boli jednorázové :)

Je možnosť spojenia len krúžkami alebo karisblokovým systémom. Na mieru je možné pridať kalendár, personalizované stránky na zapisovanie zákaziek, obálku na vizitky,... Silvia používa pri tvorbe kvalitné materiály. 

Fotoalbumy

Spomienka na obdobie, kedy sme naše deti nosili? Ideálne vo fotkách, ktoré nalepíme do albumu s obalom z obľúbenej šatky? Aj toto pre vás Silvia rada vytvorí. Samozrejmosťou sú fotorožky, jemné stránky na ochranu fotiek a oddelenie strán, či po dohode obal na cd/usb klúč. 

Batôžtek

Softshellové vrecko. Zatváranie sťahovaním. Batoh pre vás šijem ja, Táňa, tá, ktorá pre vás koncept Zuzfuz vymyslela a spája šikovných ľudí, aby ste si z pohodlia obývačky mohli rôzne veci zo šatiek na nosenie detí kúpiť na jednom mieste :) 

Keďže Zuzfuz - z lásky k noseniu, primárnym tvarom, ktorý používame, je srdiečko (nielen na batôžky). Po dohode však rady našijeme aj iný tvar alebo vytvoríme set pre maminu / dieťatko s menšou verziou batôžka.

Nákupná taška

Ekologická, ľahká, praktická... a trochu aj štýlová, čo poviete? Tašky zatiaľ nešijem sama, len dorábam šatkovú aplikáciu. Verím však, že čoskoro nájdeme kvalitného slovenského dodávateľa alebo čas, aby sme ich pre vás celé tvorili my :)

Vankúšiky

Mám ich rada? A vy? Tie naše sú vyplnené certifikovanou molitanou drťou a môžete ich oprať v práčke. 

Po dohode ušijeme aj návliečku na váš vankúš.

Ak ste dočítali až sem (alebo aspoň pozreli fotky :) ), ďakujeme :) 

Zuzfuz - z lásky k noseniu

PS: A nabudúce... nabudúce tie štýlovo-praktické spomienky... 2 v 1, čo poviete? :) Kozmetické taštičky, nákrčníky, kľúčenky,... I keď možno aj batôžky a tašky sú štýlové a praktické zároveň? Ach, niekedy sa to ani nedá rozdeliť :)))

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.