Predstavujeme - Tierra Verde

Ahojte, dobrý deň :)

Rada by som vám povedala čo to o novej značke, ktorú týmto máme oficiálne v ponuke - Tierra Verde. Chcela som ich pre vás naskladniť už minulý rok, ale nie vždy všetko ide podľa našich predstáv a o to viac sa teším, že prvé veci na sklad sú už objednanéééé :)

Tierra Verde je česko-slovenská spoločnosť založená v roku 2008. Sami o sebe píšu toto: 

"Veríme, že svet v ktorom žijeme, si tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami. Každé dnešné rozhodnutie, každý čin je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Sloboda voľby je zároveň aj prejavom zodpovednosti k sebe samým i k svetu okolo nás. Našou istotou je vedomie, že vždy existuje alternatíva. Naším cieľom je (znovu) objavovať, vyvíjať, vyrábať a ponúkať výrobky dennej potreby s čo najmenším negatívnym dopadom na zdravie, životné prostredie a zároveň s čo najlepším vplyvom na človeka, spoločnosť a Planétu. Ľudia z Tierra Verde"

Okrem toho, že ich výrobky samy doma dlhodobo používame, je mi naozaj sympatický a blízky postoj tejto firmy nielen k životnému prostrediu, ale i férovému podnikaniu :) 

Možno vám popri čítaní napadlo, ako súvisí drogéria s nosením detí?

Nuž, keďže ide o ekologické veci, pracie prášky neobsahujú optické rozjasňovače. To znamená, že sú vhodné na pranie šatiek aj šatkových nosičov ;) A hoci nie priamo na šatke (klop klop, nebolo treba), ich žlčové mydlo mi často pomohlo s nejedným fľakom. Myslím teda, že by pomohlo aj prípadným fľakom na šatke alebo nosiči.

Čo máme aktuálne v ponuke? 

  • Pracie prostriedky z mydlových orechov: bez vône, levanduľový, pomarančový, na vlnu a na funkčný textil s koloidným striebrom.
  • Žlčové mydlo.
  • Mleté olivové mydlo
  • Puer - bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka.

Nájdete ich tu.

Ak máte záujem o niečo od tejto spoločnosti, čo práve nemáme (alebo aj nemáme v ponuke a chceli by ste, aby sme pridali), napíšte nám. Určite niečo vymyslíme :) 

Tatiana 

mydlove-orechy-detail_3014

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.