Predstavujeme Unuo :)

V našom obchode postupne pribúdajú novinky a ja sa z nich veľmi teším. Mojím cieľom je priniesť vám postupne rôzne kvalitné výrobky nielen priamo našej značky (verím, že novinky prichystané na jeseň vás potešia), ale aj iné štýlové a praktické veci najmä od slovenských a českých tvorcov, ktoré sa nám, nosiacim rodičom môžu hodiť. 

V poslednom článku som vám predstavila potiak, letnú vychytávku, a možno ste si už vtedy všimli novú produktovú záložku - Eko doplnky :)

Tak si teda predstavme prvú značku, ktorá sa pod ňou skrýva  - české Unuo. 

Za značkou stojí Julča, alias Petra Plemová, pôvodným povolaním učiteľka v materskej škole :).

Unuo je kvalitná česká handmade značka, ktorú môžete poznať najmä ako výrobcu úžasného softshellového oblečenia pre deti a látkových plienok. Na trhu sú už 5 rokov, medzitým zlepšujú pôvodné a realizujú nové nápady, dokonca už majú aj vlastné dizajnové látky. Tie nájdete pod značkou Unuodesign ;) 

Zaujímavý rozhovor s Julčou pre magazín Forbes si môžete prečítať tu: http://www.forbes.cz/nejlepsi-je-kdyz-je-hnusne-ucitelka-ze-skolky-sije-pro-deti-a-nasla-diru-na-trhu/

A pozrieť sa, ako vyzerá deň v dielni, to vám ukážu tu: https://www.youtube.com/watch?v=TCWLSb3Dc70&feature=youtu.be

Prečo som si ich teda vybrala, aj keď na prvý pohľad možno nevidno priamy súvis s nosením detí?

Nuž, snažím sa myslieť ekologickejšie, kupovať kvalitnejšie veci a veci, ktoré dlhšie vydržia, teda sú v konečnom dôsledku aj ekonomickejšie. A hlavne vám chcem priniesť kvalitné produkty, ktoré sa aktívnym nosiacim rodičom môžu hodiť. Produkty, ktoré sama používam. (Jasnééé, nezabudli sme, pre tých už "na nosiacom dôchodku" tiež u nás máme kopu vecííí, veď viete :)). 

Trebárs taká prebaľovacia podložka, rozložená 40x60 cm, je perfektnááá, lebo zložená zaberie minimum miesta v batohu, dá sa použiť aj ako podložka na trávu, aj ako deka, aj na sedenie, a po prípadnej prebaľovacej nehode sa ľahko operie v práčke. Ešte to nafotím, no zložená je oveľa menšia ako klasické jednorázové. A mne sa miesto v batoho vždy zíde, pri 2 deťoch sa každý voľný centimer počíta :)

modra prebalovacia podlozka

Nepremokavé vrecká sú skvelé na výlety, nielen na látkové plienky a mokré oblečko. Využili sme, keď nám staršia dcéra brodenie v potoku pochopila po svojom a rovno sa v ňom vykúpala :)

potok

potok 1

Prakticky však ochránia šatku alebo nosič v batohu pred všetkým, čo sa k nim nemá dostať, napr. voda, ovocie, chrumky, ...

nepremokave vrecko

A vložky do podprsenky sú príjemný bonus, keďže podporujeme vzťahové rodičovstvo a dojčenie, nech to máte pokope :) Maminám, ktoré dojčia, sa môžu zísť a pre prsia sú príjemnejšie a zdravšie ako tie umelé jednorázové. Mne úplne stačia 3-4 páry, ktoré si vždy preperiem v rukách alebo v práčke. 

vlozky do podprsenky

Ozaj, čo poviete, spravíme si na jeseň hromadnú objednávku, kľudne aj na softshellové oblečko pre začínajúcich chodcov? 

Tatiana

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.