Príbeh jedného batôžka

Keďže už nenosím dcérku každý deň, krásne šatky na nosenie detí, teda kúsky z nich, kombinujem s inými materiálmi vo svojich výrobkoch. Tak vznikol aj batoh, jednoduché vrecko na stiahnutie, ktoré teraz v lete príjemne doplní nejeden outfit. 

IMG_20170508_144029 copy

Vrecko je zo softshellu, nepremokavé. Na prednej strane našité srdiečko z odstrižku šatky. (Iné tvary je možné vytvoriť po dohode, práve našívam na jeden písmeno S :) ) Akurát na kľúče, peňaženku, vodu, vreckovky, nejaké náhradné tričko,...

Batoh teraz využívam celkom často a tak ma vlastne ani neprekvapilo, keď dcérka jedno poobedie prišla za mnou a hovorí: "Maminka, aj ja chcem mať taký batoh." A odišla zase po svojom :)

Dcérka s tatom vonku, ja sadám za stôl. Odrezať softshell, vystrihnúť srdiečko, podlepiť, našit, zošiť, navliecť šnúrky,... O pár minút neskôr bol batôžtek na svete :) A aby sme ho hneď aj vyskúšali, zbalila som dcérke do neho peňaženku s drobnými na jej obľúbené tyčinky a vybrala som sa s prekvapkom za nimi von. To bolo radosti :) 

IMG_20170621_200233 copy

batoh

/ Batoh rada vyrobím aj vám. Veľký aj menší. Personalizovaný. Pre aktuálnu ponuku odstrižkov šatiek a cenu (odvíja sa od ceny odstrižku) ma prosím kontaktujte na info@zuzfuz.sk alebo cez Facebook.

Viac fotiek dostupných v galérii.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.