Príbeh jedného odstrižku

Jedného dňa sa mi ozvala sympatická mamina, ktorá si chcela z vlastnej šatky dať vyrobiť nejaké doplnky. Šatka jej ostala po ušití nosiča. 

Slovo dalo slovo, dohodli sme sa, o aké produkty z našej ponuky by mala záujem a ja som sa tešila, až šatka príde ku mne. Vôbec som netušila, ktorá to bude. Mám rada prekvapenia a tak sa niekedy dopredu nepýtam. Ale veru, ani keď prišla, netušila som, aká to je. Bola to Karaush Kuzma Rainbow Opal. Nádherná šatka v kráľovských farbách, čo poviete? 

Keďže náramok, aký sa mojej zákazníčke páčil, som predtým nerobila, najskôr som skúsila ušiť ho z iného odstrižku. Výsledok bol nad moje očakávania, preto mimochodom tento typ náramku bude v našej stálej ponuke - na objednávku je už od teraz ;). Na sklad doplníme pár kúskov čoskoro tiež. 

naramok

Potom som sa už mohla pustiť do merania, aby som čo najefektívnejšie využila možnosti odstrižku. Nastrihala som kúsky na nákrčník, náramok a obal na smartphone. A nachystala som aj kúsok šatky na cestu k Evke, ktorá pre vás tvorí nádhernú bižutériu

Šité veci boli hotové a tak nastalo čakanie na baliček, v ktorom boli sponky, náušnice a ako prekvapenie medailón. Lenže, balíček nechodil. Pošta nám nevedela pomôcť. Nikto nevedel, kde je a prečo nechodí. Nuž, aj tak to niekedy býva. Tak som poprosila Evku o nové vecičky a balíček sme napokon síce s oneskorením, no odoslali. Týmto ďakujem za pochopenie našim zákazníkom, snažíme sa vám vždy vyjsť v ústrety a hľadať riešenia, aby všetko bolo u vás včas :). 

A ako teda vyzerali výsledné veci? Tu je ukážka: 

Páčia sa vám? Nám veľmi. Rady aj pre vás podobné veci vyrobíme na mieru. 

PS: A keďže detaily sú pre nás dôležité, na nákrčníku je zachovaný pôvodný lem šatky. Je to ten horný lem, ktorý vidíte na fotkách. A balíček pošta nakoniec našla, už je na ceste ako prekvapenie :). 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.