Štýlové spomienky

V sobotu, 30.9. sme sa zúčastnili 3. Nosičského festivalu v bratislavskom Istropolise. A na túto špeciálnu udalosť sme si pripravili pár noviniek, ktoré už môžete nájsť aj v našej ponuke. Verím, že sa vám budú páčiť rovnako ako nám :)

Náramky

Jednoduché, obojstranné, štýlové. Zo šatky na nosenie detí. Zapínanie na patentky. A v prípade, že ešte nosíte svoje bábo a viažete so šatkou Dvojitý kríž, môžete náramok použiť aj na stiahnutie jedného popruhu :)

Náušnice

Visiace, so zapínaním. Vode, vetru, i make-upu odolné :) Kúsok šatky chráni na lôžku sklenený kabošon. Všetky sú výnimočné, tak ako vaše spomienky na konkrétne kúsky šatiek alebo obdobie, kedy ste nosili vaše detičky. 

Sponky

Jednoduché sponky, ktoré skrývajú malý kúsok šatky pod skleneným kabošonom. Ten ich ochráni nielen pred počasím, ale i malými nezbedníkmi. Testovali naše deti :)

Všetky tieto (aj iné) veci z našej ponuky vám rady vyrobíme aj z vašich odstrižkov. Ak odstrižok nemáte a túžite po nejakej konkrétnej šatke, napíšte nám na info@zuzfuz.sk , možno máme skladom alebo skúsime zohnať. 

Zuzfuz - z lásky k noseniu.

PS: V ďalšom článku vám predstavíme aj naše praktické novinky, tašky a karisblokové zápisníky.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.