Súťaž o medailón a poštovné zdarma (do 13.08.2017)

Dobrý deň, ahojte,

na mojom facebooku prebieha súťaž o  medailón z odstrižku ( podľa vlastného výberu z medailónov, ktoré po ukončení súťaže budú skladom).  Stačí ak napíšete komentár pod súťažný príspevok, ktorý medailón z ponuky sa vám páči a budete mať možnosť vyhrať. Tu sú pravidlá súťaže. 

Pravidlá súťaže:

Tatiana Vereská, Muškátová 5544/33,902 01 Pezinok, Ičo: 50436023, Dič: 1122422224, Zapísaný v ŽR Okresného úradu Pezinok, č. 130-2476, ďalej len organizátor, vyhlasuje súťaž na facebookových stránkach obchodu (facebook.com/zuzfuzdesign).  Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah. Výhra v súťaži je medailón z odstrižku šatky poďľa vlastného výberu. Výherca si má možnosť vybrať medailón z produktov, ktoré budú na sklade po ukončení súťaže.

Súťažiaciam sa stáva automaticky každá osoba, ktorá napíše komentár pod súťažný status na facebook stránke ZuzfuzDesign /status s fotografiou. Komentár musí obsahovať informáciu, ktorý medailón z našej ponuky sa vám páči. Súťažiaci účasťou súhlasí s  podmienkami súťaže a prehlasuje, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.

Súťaž trvá od piatku, 11.08.2017 do nedele, 13.08.2017 do 20:00. Každý komentár na súťažný príspevok bude zaradený do losovania. Výber výhercu prebehne automatickým sýstémom Woobox a výherca bude zverejnený v nedeľu večer na facebook profile obchodu. Organizátor sa zaväzuje výhercu neodkladne kontaktovať a dohodnúť výber a spôsob doručenia výhry - osobným odberom v Pezinku alebo Bratislave alebo poštou na náklady organizátora.

Počas trvania súťaže zároveň platí poštovné zdarma na všetky objednávky produktov, ktoré sú skladom. Akcia na poštovné zdarma platí do 13.08.2017 do polnoci.

Veľa šťastia :)

Tatiana

 sutaz meninova

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.