Tričká na dojčenie sú tu!

Oóóó tričká, ušité z jahodovej peny... :)

Dnes by som vám rada predstavila novinku z našej dielne aj tu, na stránkach obchodu. 

Sú...
... vyrobené z príjemného dizajnového úpletu

Majú ...
... skvelý predĺžený strih

Umožnujú...
... diskrétne dojčenie vďaka praktickému prestrihu predného dielu

Verím, že si ich obľúbite rovnako ako ja.

Šije ich šikovná mamina Katka, ktorá zhmotňuje moje nápady do reality. Ďakujem :)

Story o tom, ako vznikali, som písala pred pár dňami na Facebook a veru by som to teraz nenapísala lepšie :)

Tu je:

Toto sú ony! Teda, na fotke je iba jedno, ale pre vás ich máme viac ❤️

Predĺžené tričká s prestrihom na dojčenie, ktoré ocení nejedna nosiaca mamina. Lebo, určite to poznáte, pri viazaní šatky sa tričko zvykne kadejako vyťahovať. Neviem ako vy, ale ja to fakt nemám rada :)

A tak som si to moje tričko vymyslela a s pomocou maminy ušila úplne prvý prototyp. Bol trochu komický, každý z inej farby úpletu (vlastne to boli odstrižky elastických šatiek), ale mám ho dodnes a som na to tričko fakt hrdá. Okrem iného preto, že je to prvé a zatiaľ posledné tričko, ktoré som kedy ušila ???? Strih sme ešte vylepšovali, no šila už mamina. Až sme ho nakoniec so šikovnou krajčírkou Katkou úplne pozmenili a testovali a skúšali a menili a skúšali, kým vznikla táto finálna verzia, ktorú si budete môcť pozrieť na nosičskom festivale v bratislavskej Starej tržnici :) Po ňom ich nájdete dostupné aj v našom obchode :)

Tričko som sa snažila vyladiť tak, aby sa počas nosenia či už v nosiči alebo šatke jednoducho dojčilo. Aby bolo príjemné na dotyk pre mamu aj bábo. A fakt, najmä aby sa vám dobre nosilo aj len tak, aj keď nenosíte svoje bábo, ale dojčíte alebo aj potom, keď už dojčiť ani nosiť nebudete.

Aktuálne budú dostupné tmavomodré a čierne kvietkové a pár kusov bodkovaných bielych. Ďaľšie vzory sú už na ceste, takže budú čoskoro aj nekvietkové ???? A aj jarné kvietkové. Nemôžem si pomôcť, kvety jednoducho milujem ????????????

Tričká budú dostupné vo veľkostiach XS až XL. Tieto konkrétne sú vyrobené z kvalitného amerického úpletu. Cena trička je 35 euro.

Verím, že sa vám budú páčiť. Ešte vám o nich tento týždeň napíšem viac :)

PS: Katke týmto ďakujem, že zhmotňuje moje predstavy a tieto krásne kúsky pre vás s láskou šije. Aj za trpezlivosť  Modelkám Danke a malej Hanke ďakujem, že nám pózovali. A Silvii patrí vďaka, že si vždy nájde čas na fotenie, aj keď práve nevie, čo skôr a pretvára moje predstavy do krásnych fotografií.

PS: Pri tričkách nekončíme ????

Tatiana

Fotografie: Silvia Papugová - fotografka
Miesto: Hollerung káva & koloniál

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.