Už máte svoj zápisník na tento rok?

Tento rok nás čaká mnoho výziev. Aj vás? Verím, že nie sme jediní, kto si bude plniť sny v osobnom aj pracovnom živote :) 

Preto sa u mňa vždy nájde zápisník, k nemu kalendár, a niekedy je tých zápisníkov aj viac. Doma, do kabelky, na objednávky,... Akú formu zapisovania myšlienok preferujete vy? Priznám sa, že občas využijem aj telefón, keď nie je po ruke pero a papier (alebo keď sa mi nechce v noci vstať z postele, no zároveň nechcem prísť o ideu, ktorá mi napadne :) ), no stále mám radšej svoj počmáraný zápisník. Často si pri premýšľaní len tak kreslím alebo škrtám, mažem, čmáram a celý ten proces má pre mňa osobité čaro.  

V spolupráci s PaSionArt tvoríme zápisníky či kalendáre, ktorých obal je potiahnutý šatkou na nosenie detí. Môžete si vybrať typ väzby (karisblok, krúžky, knihárska väzba,...), strany (riadkové, čisté, štvorčekové, kalendár), veľkosť a šatku - tú nám buď dodáte svoju alebo ju pre vás skúsime zohnať my :) 

DSC_4505

Momentálne máme skladom 2 karisbloky a 1 zápisník s krúžkami.

DSC_4511

DSC_4522

bylinky zapisnik

Ku kohútikovým zápisníkom je možnosť dokúpiť takýto kalendár, doplatok je 10 eur k cene zápisníka.

DSC_0195

Nemusíte byť nosiaci rodičia, aby ste mali zápisník s obalom zo šatky :) Ak sa vám páči niektorý dizajn, smelo podťe s nami do toho, je to naozaj štýlový doplnok. A ak by ste predsa len chceli niečo nešatkové, u Silvie z PaSionArt nájdete rôzne krásne kúsky. 

Tak čo, už ste si vybrali? :)

Tatiana

Zuzfuz - z lásky k noseniu 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.