Zo šatiek už len na objednávku (oznam)

Toto moje rozhodnutie dozrieva už nejaký čas a cítim, že dnes je ten správny deň, aby som vám o ňom povedala :)
 
TÝMTO DŇOM PRESTÁVAME VYRÁBAŤ ŠATKOVÉ VECI "NA SKLAD". NO DOBRE, VLASTNE SME UŽ PRESTALI DÁVNEJŠIE :) NA OBJEDNÁVKU VÁM VŠAK STÁLE RADY VYROBÍME VECI, KTORÉ SME MALI V PONUKE. ALEBO AJ INÉ. STAČÍ NÁM NAPÍSAŤ ;)
 
Ono, šatiek je stále viac, pribúdajú nové značky a nové vzory, aj v šatkovom svete sú nové a rýchlo sa meniace trendy. Nie je pre mňa jednoduché to všetko sledovať (veru, nemám na to toľko času ako by som chcela) a hľadať a vyberať "tie naj" scrapy na sklad je tak čoraz náročnejšie.
 
Samotný obchod aj moje vízie sa už viac uberajú iným smerom, je to teda pre mňa príjemné a logické ukončenie jednej skvelej etapy, ktorá ma veľa naučila, a začiatok novej, verím, že tiež minimálne rovnako skvelej :)
 
Okrem toho si myslím, že vyrobené veci by mali nájsť svojho majiteľa a nie skončiť nakoniec niekde len tak "vyhodené". Preto je ekologickejšie vec vyrobiť na mieru, ktorá je presne podľa predstáv toho, kto si ju vysníval. Najmä keď šatiek je dnes už naozaj obrovské množstvo. Tým teraz nechcem povedať, že vyrábať sa nemá nič, aj my niečo vyrábať "na sklad" budeme.
 
Priznávam, toto celé tak trochu súvisí aj s celkovou zmenou môjho pohľadu na nakupovanie :)
 
No ale zase, povedzme si, také nákrčníky, tie vždy ostanú moja srdcovka. Milujem pocit, keď sa mi scrap mení pod rukami na krásny šálik. Tak prosím, v mene mojich kamarátok, oslovte ma občas na ušitie nejakého, inak ich budem musieť zásobovať šálikmi aj proti ich vôli ????
 
A teéééda, od teeéééraz... nájdete až do vypredania všetky šatkové veci v eshope za zľavnené ceny, ktoré budú platiť aj na nosičskom festivale, samozrejme. Tým, že si urobíte radosť kúpou vecičky od nás, pomôžete nám rásť. Ďakujem ❤️❤️❤️
 
#zlaskyknoseniu
 
Tatiana
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.