Objednávame Crawler - merino oblečenie a doplnky

Ahojte!

Softshell a bambusové doplnky sme už objednávali, teraz som pre vás pripravila možnosť objednať si s nami kvalitné merino českej značky Crawler.

Predstavím vám ju čoskoro v samostatnom článku, ide však o naozaj kvalitnú značku merino oblečenia a doplnkov, ktoré sú v zime vďaka svojim vlastnostiam skvelým pomoníkom nielen pre nosencov, ale i staršie detičky. A samozrejme aj pre nás dospelých :) Čo o sebe píšu oni sami, si môžete pozrieť tu: https://www.crawler-blog.cz/o-spolecnosti

A čo vá teda ponúkame? 

- 5% zľavu oproti cene na webe

- poštovné nad 30 eur zdarma

- osobný odber Pezinok / Bratislava

Pripravte sa s nami na chladné dni, momentálne výrobca uvádza výrobu do približne 5 dní!

Nech nás jeseň neprekvapí :) 

Podmienky hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu crawler-shop.cz.

Vyplnením a odoslaním online objednávkového formulára dostupného na webovej adrese https://goo.gl/forms/cSfVspbZMFC6Z9M42 vytvára kupujúci záväznú objednávku u obchodníka. Následne obchodník odošle na emailovú adresu zákazníka faktúru v plnej výške objednaného tovaru vrátane poštovného platného pre obchod www.zuzfuz.sk . Zákazník je povinný faktúru bezodkladne zaplatiť.

Zákazník má možnosť odoslať formulár do piatku, 14.9.2018 do 12tej hodiny / do obeda. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach www.crawler-shop.cz v stredu, dňa 14.9.2018, z ktorých vám odrátam zľavu pri tvorbe faktúry.

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní odo dňa prijatia zásielky od výrobcu.

Hromadná objednávka sa vzťahuje na tovar dostupný na stránke obchodu www.crawler-shop.cz . Obchodník si vyhradzuje právo v prípade nedostupnosti tovaru pri objednávaní stornovať objednávku alebo jej časť a zaväzuje sa bezodkladne kontaktovať zákazníka s informáciou o možnosti objednania podobného tovaru alebo o storne.

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ 

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov za účelom vystavenia faktúry a doručenia tovaru v objednávkovom formulári.

crawler-objednavka new

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.