Crawler- hromadné objednávky do júna 2019 (info a obchodné podmienky)

Ahojte.

Teším sa, že aj vás rovnako ako nás oslovili kvalitné merino veci od českej firmy Crawler :) 

V tomto roku plánujeme pravidelne objednávať raz mesačne a preto vám prinášame možnosť objednať si s nami. 

Prečo sa zapojiť do hromadnej objednávky? 

  • Ušetríte na poštovnom :). Nad 30 euro je od nás poštovné zdarma, inak platíte len v rámci Slovenka. Navyše v Bratislave a Pezinku je možný osobný odber.
  • Máte možnosť vytvoriť si vlastné farebné kombinácie oblečenia a doplnkov. Crawler ponúka naozaj veľa veselých variant. A priznávam, že sama niekedy neviem vybrať, takže na sklad vyberáme skôr univerzálne kúsky ;)
  • Zladíte celú rodinu :) Mama, otec, deti, každý si nájde ten svoj funkčný kúsok a zladíte sa podľa vašich predstáv. Tipy na kombinácie nájdete na našom Facebooku alebo Instagrame. Alebo tu na blogu. 

O aktuálnych termínoch vás budem dostatočne vopred informovať a pridám vždy aj tipy na funkčné kúsky pre dané ročné obdobie. 

Ak sa rozhodnete podporiť nás formou objednania cez náš obchod, umožňíte nám rásť a skvalitňovať naše služby a ponuku ♥ 

Ďakujeme. 

Tatiana Vereská 


Podmienky hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu crawler-shop.cz.

Objednávky príjmame emailom na adrese info@zuzfuz.sk alebo správou na našom FB profile Zuzfuz- Z lásky k noseniu alebo cez náš instagram profil zuzfuz.sk. Zákazník si vyberie tovar na stránke výrobcu crawler-shop.cz a do emailu/správy nám pošle požadovaný tovar (kód alebo link) aj so špecifikáciami - napr. farba, veľkosť a podobne. Objednávka je záväzná. 

Zákazník má možnosť odoslať objednávku vždy do dňa termínu do 20tej hodiny večer. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované alebo budú po dohode so zákazníkom v nasledujúcom termíne. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach www.crawler-shop.cz v deň termínu hromadnej objednávky. 

Termíny do júna 2019: 

8.2.2019

6.3.2019

5.4.2019

10.5.2019

7.6.2019

Zákazník je povinný poslať obchodníkovi údaje potrebné k vystaveniu faktúry a odoslaniu tovaru - meno a priezvisko, adresu, emailový alebo telefonický kontakt. Obchodník sa zaväzuje údaje použiť len za účelom vystavenia faktúry, odoslania tovaru a prípadného kontaktovania zákazníka ohľadom objednávky v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov dostupných na stránke obchodu. Nájdete ich tu: https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/

V prípade nedostupnosti tovaru u výrobcu v čase objednávky obchodníkom si obchodník vyhradzuje právo tovar  alebo jeho časť neobjednať. (Najskôr sa však pokúsim vás informovať o možných alternatívach.) Po objednaní tovaru obchodníkom vám bude vystavená a emailom odoslaná faktúra s bezodkladnou splatnosťou prevodom na účet obchodníka. 

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní odo dňa prijatia zásielky od výrobcu.

Poštovné nad 30 euro je zdarma - do tejto sumy si môžete v prípade záujmu pripočítať aj iný tovar, ktorý máme v ponuke skladom. Zdarma je aj osobný odber v Bratislave alebo Pezinku. Poštovné v rámci Slovenska Slovenskou poštou je 3 euro a zásielkovňou 3 euro. 

Hromadná objednávka sa vzťahuje na tovar dostupný na stránke obchodu www.crawler-shop.cz

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ a podmienkami ochrany osobných údajov, dostupnými tu:  https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov pri odoslaní objednávky na email info@zuzfuz.sk alebo správy na FB stránky obchodníka Zuzfuz- Z lásky k noseniu alebo instagrame zuzfuz.sk

_thb_12196_

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.