Hromadná objednávka Crawler - 15.05.2020

 Ahojte,

15.05.2020 o 20tej uzatváram hromadnú objednávku českej značky merino oblečenia Crawler.

Pýtate sa teraz, prečo objednať práve teraz, práve cez nás a hromadnú objednávku?

- počasie sa mení, vonku je teplúčko. Ideálny čas vytiahnuť do boja proti teplu a potu veselé funkčné kúsky :)

- na všetky nezľavnené veci vám dáme zľavu 10% z ceny na stránke výrobcu

- poštovné nad 70 euro máte zdarma- môžete kombinovať aj s inými vecami, ktoré máme skladom v obchode, napr. pracím gélom na vlnu od Tierra Verde

- poštovné do 70 euro platíte len v rámci Slovenska

- osobný odber v Pezinku (príp. Senec-logistické centrum) zdarma

- poradenstvo k obliekaniu bábätka do šatky či nosiča počas premenlivých dní pripájam v prípade záujmu k tomu, lebo viem, že obliekanie detičiek je občas "alchýmia" :) Takisto aj k starostlivosti o šatky a nosiče.

Tatiana


Podmienky hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu crawler-shop.cz .

Objednávky príjmame emailom na adrese info@zuzfuz.sk alebo správou na našom FB profile Zuzfuz- Z lásky k noseniu, príp IG profile zuzfuz.sk. Zákazník si vyberie tovar na stránke výrobcu (vyššie vypísané) a do emailu/správy nám pošle požadovaný tovar (kód, link) aj so špecifikáciami - napr. farba, veľkosť a podobne. Objednávka je záväzná.

Zákazník má možnosť odoslať objednávku do piatka, 15.05.2020 do 20tej hodiny. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach výrobcu v piatok, dňa 15.05.2020. Z týchto cien bude odpočítaná zľava 10% (platí na nezľavnené produkty).

Zákazník je povinný poslať obchodníkovi údaje potrebné k vystaveniu faktúry a odoslaniu tovaru - meno a priezvisko, adresu, emailový alebo telefonický kontakt. Obchodník sa zaväzuje údaje použiť len za účelom vystavenia faktúry, odoslania tovaru a prípadného kontaktovania zákazníka ohľadom objednávky v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov dostupných na stránke obchodu. Nájdete ich tu: https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/
Zároveň odoslaním objednávky zákazník súhlasí so zasielaním informačných emailov o činnosti obchodníka. Tento súhlas je možné kedykoľvek zrušiť.
V prípade nedostupnosti tovaru u výrobcu v čase objednávky obchodníkom - teda 15.05.2020 po 20tej hodine, si obchodník vyhradzuje právo tovar alebo jeho časť neobjednať. (Najskôr sa však pokúsim vás informovať o možných alternatívach.) Po objednaní tovaru obchodníkom vám bude vystavená a emailom odoslaná faktúra s bezodkladnou splatnosťou prevodom na účet obchodníka.

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní odo dňa prijatia zásielky od výrobcu.

Poštovné nad 70 euro je zdarma, vo forme odoslania vopred dohodnutým spôsobom - do tejto sumy si môžete v prípade záujmu pripočítať aj iný tovar, ktorý máme v ponuke skladom. Zdarma je aj osobný odber v Pezinku alebo v Senci v logistickom centre.

Hromadná objednávka sa vzťahuje na nezľavnený tovar dostupný na stránke výrobcov. V prípade záujmu o akciový tovar nás vopred kontaktujte, preveríme jeho dostupnosť pre náš obchod.

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov pri odoslaní objednávky na email info@zuzfuz.sk alebo správy na IG účet zuzfuz.sk alebo na FB stránku obchodníka Zuzfuz- Z lásky k noseniu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.