Hromadná objednávka - ETND (Angel-Wings, Unuo)

Máme tu Európsky týždeň nosenia detí a v rámci jeho osláv sme si pre vás pripravili aj tieto hromadné objednávky:

Prvý krát budete mať možnosť u nás objednať skvelé nosičšké a dojčo oblečenie Angel Wings. Sama ich veci nosím a sú to jedny z mála, ktoré si plánujem nechať aj po skončení nosiaceho obdobia. Ich strihy sú naozaj perfektné. 

Máme pre vás možnosť aj objednať si softshellové oblečenie či látkové plienky, vlastne všetko, čo na stránkach českej značky Unuo nájdete. 

A samozrejme, objednávať budeme aj merino od Crawler. 

Tak šup, vyberajte, dáme vám k tomu zľavu a poštovné nad 30 euro zdarma :) Sumu si môžete spočítať objednaním od všetkých 3 značiek aj vecí, ktoré máme dostupné v eshope. 

Krásny týždeň nosenia vám želáme :

Tatiana

Podmienky hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu www.angel-wings.cz a www.unuo.cz.

Objednávky príjmame emailom na adrese info@zuzfuz.sk alebo správou na našom FB profile Zuzfuz- Z lásky k noseniu alebo cez náš instagram profil zuzfuz.sk. Zákazník si vyberie tovar na stránke výrobcu angel-wings.cz alebo unuo.cz a do emailu/správy nám pošle požadovaný tovar (kód alebo link) aj so špecifikáciami - napr. farba, veľkosť a podobne. Objednávka je záväzná. 

Zákazník má možnosť odoslať objednávku vždy do dňa termínu do 20tej hodiny večer. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované alebo budú po dohode so zákazníkom v nasledujúcom termíne. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach angel-wings.cz a unuo.cz dňa 10.5.2019 hromadnej objednávky. 

Termín objednávky: 11.5.2019. (Objednávky príjmame do piatku 10.5.2019)

Zákazník je povinný poslať obchodníkovi údaje potrebné k vystaveniu faktúry a odoslaniu tovaru - meno a priezvisko, adresu, emailový alebo telefonický kontakt. Obchodník sa zaväzuje údaje použiť len za účelom vystavenia faktúry, odoslania tovaru a prípadného kontaktovania zákazníka ohľadom objednávky v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov dostupných na stránke obchodu. Nájdete ich tu: https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/

V prípade nedostupnosti tovaru u výrobcu v čase objednávky obchodníkom si obchodník vyhradzuje právo tovar  alebo jeho časť neobjednať. (Najskôr sa však pokúsim vás informovať o možných alternatívach.) Po objednaní tovaru obchodníkom vám bude vystavená a emailom odoslaná faktúra s bezodkladnou splatnosťou prevodom na účet obchodníka. 

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní odo dňa prijatia zásielky od výrobcu.

Na objednávku vám dáme zľavu 5% z celkovej ceny za tovar. Poštovné nad 30 euro je zdarma - do tejto sumy si môžete v prípade záujmu pripočítať aj iný tovar, ktorý máme v ponuke skladom. Zdarma je aj osobný odber v Bratislave alebo Pezinku. Poštovné v rámci Slovenska Slovenskou poštou je 3 euro a zásielkovňou 3 euro. 

Hromadná objednávka sa vzťahuje na neakciový tovar dostupný na stránke obchodu angel-wings.cz a unuo.cz . (V prípade záujmu o akciový tovar nás prosím kontaktujte, preveríme možnosť objednania.)

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ a podmienkami ochrany osobných údajov, dostupnými tu:  https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov pri odoslaní objednávky na email info@zuzfuz.sk alebo správy na FB stránky obchodníka Zuzfuz- Z lásky k noseniu alebo instagrame zuzfuz.sk

Hromadne-objednávky-angel-wings

Hromadne-objednávky-unuo

Ozaj, a tento týždeň objednávame aj merino :)

Hromadne-objednávky-crawler

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.