Hromadná objednávka Isara 1.7.2019

Podmienky hromadnej objednávky značky Isara:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu isara.ro.

Zákazník si tovar objedná zaslaním emailu na info@zuzfuz.sk alebo správou cez facebook stránky obchodníka. Správa musí obsahovať jasné údaje o tovare (link, farbu, veľkosť a pod.) a požadovaný počet kusov. Ďalej správa musí obsahovať fakturačné údaje - meno, adresu, email zákazníka a vybraný spôsob doručenia (osobný odber BA/PK, poštou alebo cez  službu zásielkovňa). Obchodník po objednaní tovaru od dodávateľa odošle na emailovú adresu zákazníka faktúru v plnej výške objednaného tovaru, poštovné je pre túto objednávku zdarma. Zákazník je povinný faktúru bezodkladne zaplatiť.

Zákazník má možnosť odoslať objednávkovú správu do pondelka, 01.07.2019 do 12tej hodiny. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach www.unuo.cz v pondelok, 01.07.2019.

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní od prijatia tovaru z isara.ro.

Hromadná objednávka sa vzťahuje na neakciový tovar skladom na stránke obchodu www.isara.ro/en. Obchodník si vyhradzuje právo v prípade nedostupnosti tovaru pri objednávaní stornovať objednávku alebo jej časť a informovať zákazníka o storne. V prípade záumu o akciový tovar nás kontaktujte, zistíme možnosti objednania cez náš obchod. 

V Bratislave / Pezinku je možnosť osobného odberu.  Poštovné k tejto objednávke je zdarma - spôsob odoslania vyberá Obchodník na základe veľkosti balíka.

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ a podmienkami spracovania osobných údajov: https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov za účelom vystavenia faktúry a doručenia tovaru odoslaním emailu alebo správy. 

ISARA testovanie

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.