Hromadná objednávka Tierra Verde - 19.11.2019

Ahojte,

19.11.2019 o 20tej uzatváram hromadnú objednávku Tierra Verde - skvelé vychytávky pre eko domácnosť a šetrné pracie gély nielen na nosiče a šatky, to všetko u nich môžete nájsť.

Pýtate sa teraz, prečo objednať práve cez nás a hromadnú objednávku?

- na všetky nezľavnené veci vám dáme zľavu 10% z ceny na stránke výrobcu

- poštovné nad 70 euro máte zdarma- môžete kombinovať aj s inými vecami, ktoré máme skladom v obchode 

- poštovné do 70 euro platíte len v rámci Slovenska

- osobný odber v Pezinku zdarma

- poradenstvo k starostlivosti o šatky a nosiče je v cene :) 

Tatiana

 

Podmienky hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu https://eshop.tierraverde.sk/ .

Objednávky príjmame emailom na adrese info@zuzfuz.sk alebo správou na našom FB profile Zuzfuz- Z lásky k noseniu. Zákazník si vyberie tovar na stránke výrobcov (vyššie vypísané) a do emailu/správy nám pošle požadovaný tovar (kód, link) aj so špecifikáciami - napr. farba, veľkosť a podobne. Objednávka je záväzná.

Zákazník má možnosť odoslať objednávku do utorka, 19.11.2019 do 20tej hodiny. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach výrobcu v pondelok, dňa 19.11.2019. Z týchto cien bude odpočítaná zľava 10%. Platí na nezľavnený tovar.

Zákazník je povinný poslať obchodníkovi údaje potrebné k vystaveniu faktúry a odoslaniu tovaru - meno a priezvisko, adresu, emailový alebo telefonický kontakt. Obchodník sa zaväzuje údaje použiť len za účelom vystavenia faktúry, odoslania tovaru a prípadného kontaktovania zákazníka ohľadom objednávky v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov dostupných na stránke obchodu. Nájdete ich tu: https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/

V prípade nedostupnosti tovaru u výrobcu v čase objednávky obchodníkom - teda 19.11.2019 po 20tej hodine, si obchodník vyhradzuje právo tovar  alebo jeho časť neobjednať. (Najskôr sa však pokúsim vás informovať o možných alternatívach.) Po objednaní tovaru obchodníkom vám bude vystavená a emailom odoslaná faktúra s bezodkladnou splatnosťou prevodom na účet obchodníka. 

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní odo dňa prijatia zásielky od výrobcu, pokiaľ nie je dohodnuté inak - napr. zaslanie s iným tovarom.

Poštovné nad 70 euro je zdarma, vo forme odoslania vopred dohodnutým spôsobom - do tejto sumy si môžete v prípade záujmu pripočítať aj iný tovar, ktorý máme v ponuke skladom. Zdarma je aj osobný odber v Pezinku. 

Hromadná objednávka sa vzťahuje na nezľavnený tovar dostupný na stránke výrobcov. V prípade záujmu o akciový tovar nás vopred kontaktujte, preveríme jeho dostupnosť pre náš obchod.

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ 

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov pri odoslaní objednávky na email info@zuzfuz.sk alebo správy na IG účet zuzfuz.sk alebo na FB stránku obchodníka Zuzfuz- Z lásky k noseniu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.