Hromadná objednávka Unuo - 21.11.2018

Podmienky rýchlej hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu unuo.cz.

Zákazník si tovar objedná zaslaním emailu na info@zuzfuz.sk alebo správou cez facebook stránky obchodníka. Správa musí obsahovať jasné údaje o tovare (link, farbu, veľkosť a pod.) a požadovaný počet kusov. Ďalej správa musí obsahovať fakturačné údaje - meno, adresu, email zákazníka a vybraný spôsob doručenia (osobný odber BA/PK, poštou alebo cez  službu zásielkovňa). Obchodník po objednaní tovaru od dodávateľa odošle na emailovú adresu zákazníka faktúru v plnej výške objednaného tovaru vrátane poštovného platného pre obchod www.zuzfuz.sk (dostupné v obchodných podmienkach). Zákazník je povinný faktúru bezodkladne zaplatiť.

Zákazník má možnosť odoslať objednávkovú správu do stredy, 21.11.2018 do 20tej hodiny. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach www.unuo.cz v stredu, dňa 21.11.2018, s odpočtom 5%.

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní.

Hromadná objednávka sa vzťahuje na tovar skladom na stránke obchodu www.unuo.cz. Obchodník si vyhradzuje právo v prípade nedostupnosti tovaru pri objednávaní stornovať objednávku alebo jej časť a informovať zákazníka o storne. 

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ 

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov za účelom vystavenia faktúry a doručenia tovaru odoslaním emailu alebo správy. 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.