Hromadná objednávka značiek Crawler, Unuo, Tierra Verde- 30.8.2019

Ahojte,

30.8.2019 o 20tej uzatváram hromadné objednávky značiek Crawler, Unuo a Tierra Verde. 

Pýtate sa, prečo objednať práve cez nás? 

- na všetky nezľavnené veci vám dáme zľavu 5% oproti cene na stránkach výrobcov

- poštovné nad 70 eur (zásielkovňa na pobočku) máte zdarma- môžete kombinovať, táto hodnota nemusí byť objednávka len z jednej značky (poštovné nad 70 kuriérom je 4,5 euro)

- poštovné do 70 eur platíte len v rámci Slovenska

- osobný odber Pezinok zdarma

- poradenstvo k obliekaniu bábätka na jeseň/v zime do šatky či nosiča pripájam v prípade záujmu k tomu, lebo viem, že obliekanie detičiek je občas "alchýmia" :) Takisto aj k starostlivosti o šatky a nosiče.

 

Podmienky hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu crawler-shop.cz , unuo.cz a https://eshop.tierraverde.sk/ .

Objednávky príjmame emailom na adrese info@zuzfuz.sk alebo správou na našom FB profile Zuzfuz- Z lásky k noseniu. Zákazník si vyberie tovar na stránke výrobcov (vyššie vypísané) a do emailu/správy nám pošle požadovaný tovar (kód, link) aj so špecifikáciami - napr. farba, veľkosť a podobne. Objednávka je záväzná.

Zákazník má možnosť odoslať objednávku do piatku, 30.08.2019 do 20tej hodiny. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach výrobcov v piatok, dňa 30.08.2019. Z týchto cien bude odpočítaná zľava 5%.

Zákazník je povinný poslať obchodníkovi údaje potrebné k vystaveniu faktúry a odoslaniu tovaru - meno a priezvisko, adresu, emailový alebo telefonický kontakt. Obchodník sa zaväzuje údaje použiť len za účelom vystavenia faktúry, odoslania tovaru a prípadného kontaktovania zákazníka ohľadom objednávky v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov dostupných na stránke obchodu. Nájdete ich tu: https://www.zuzfuz.sk/ochrana-osobnych-udajov/

V prípade nedostupnosti tovaru u výrobcu v čase objednávky obchodníkom - teda 30.08.2019 po 20tej hodine, si obchodník vyhradzuje právo tovar  alebo jeho časť neobjednať. (Najskôr sa však pokúsim vás informovať o možných alternatívach.) Po objednaní tovaru obchodníkom vám bude vystavená a emailom odoslaná faktúra s bezodkladnou splatnosťou prevodom na účet obchodníka. 

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní odo dňa prijatia zásielky od výrobcu.

Poštovné nad 70 euro je zdarma, vo forme odoslania službou Zásielkovňa na odberné miesto- do tejto sumy si môžete v prípade záujmu pripočítať aj iný tovar, ktorý máme v ponuke skladom. Zdarma je aj osobný odber v Pezinku. Poštovné v rámci Slovenska Slovenskou poštou kuriérom je 4,5 euro.

Hromadná objednávka sa vzťahuje na nezľavnený tovar dostupný na stránke výrobcov. V prípade záujmu o akciový tovar nás vopred kontaktujte, preveríme jeho dostupnosť pre náš obchod.

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ 

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov pri odoslaní objednávky na email info@zuzfuz.sk alebo správy na FB stránky obchodníka Zuzfuz- Z lásky k noseniu

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.