Objednávame Unuo (oznam a podmienky)

Ahojte!

S príchodom jesene nás čaká čoraz viac sychravých dní a tak som si pre vás pripravila možnosť objednania konkrétnych produktov českej značky Unuo. Ceny ako na ich webe, poštovné len vrámci Slovenska. Alebo sa stretneme, osobný odber v Bratislave a v Pezinku je možný tiež :) 

Či už máte aktívnych nosencov, začínajúcich chodcov alebo aj akčného "veľkáča", do jesenného počasia sa pre vás isto niečo nájde. Okrem tradičného kvalitného softshellového oblečenia by som vám rada dala do pozornosti bambusové legíny a pančušky, skvelý funkčný doplnok pre vášho nosenca a aj ako spodné prádlo pod softshellové nohavice. Bambusové vlákna sú antibakteriálne a výborne odvádzajú pot, preto sú do premenlivého počasia ako stvorené ;)

Ale samozrejme, ak vás z ponuky zaujme čokoľvek iné, smelo do toho :) Objednávkový formulár môžete vyplniť do stredy, 5.9.2018 do 12tej hodiny (teda do obeda). 

Pripravme sa spolu na veselú farebnú jeseň :)

Podmienky hromadnej objednávky:

Tieto podmienky upravujú dohodu medzi prevádzkovateľom internetového obchodu www.zuzfuz.sk (Tatiana Vereská, sídlom Muškátová 5544/33, Pezinok, 902 01, IČO: 50436023), ďalej menovaným ako Obchodník a Kupujúcim, teda fyzickou osobou, na objednávku z internetového obchodu unuo.cz.

Vyplnením a odoslaním online objednávkového formulára dostupného na webovej adrese https://goo.gl/forms/ayCoehQLekt0lJqp2 vytvára kupujúci záväznú objednávku u obchodníka. Následne obchodník odošle na emailovú adresu zákazníka faktúru v plnej výške objednaného tovaru vrátane poštovného platného pre obchod www.zuzfuz.sk . Zákazník je povinný faktúru bezodkladne zaplatiť.

Zákazník má možnosť odoslať formulár do stredy, 5.9.2018 do 12tej hodiny / do obeda. Objednávky prijaté neskôr nemusia byť spracované. Pre zákazníka platia ceny viditeľné na webových stránkach www.unuo.cz v stredu, dňa 5.9.2018.

Obchodník sa zaväzuje odoslať tovar do 14 dní.

Hromadná objednávka sa vzťahuje na tovar skladom na stránke obchodu www.unuo.cz. Obchodník si vyhradzuje právo v prípade nedostupnosti tovaru pri objednávaní stornovať objednávku alebo jej časť a zaväzuje sa bezodkladne kontaktovať zákazníka s informáciou o možnosti objednania podobného tovaru alebo o storne.

Zároveň kupujúci súhlasí aj so všeobecnými obchodnými podmienkami obchodu, ktoré sú k dispozícii na prečítanie tu: https://www.zuzfuz.sk/obchodne-podmienky/ 

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami, podmienkami hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov za účelom vystavenia faktúry a doručenia tovaru v objednávkovom formulári.

unuo-hromadna-objednavka

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.