O nás / kontakt

Pýtate sa, prečo Zuzfuz? Dcéra je Zuzka, a je to slovná hračka, ktorá vznikla, keď sme sa snažili identifikovať, čo to vlastne robí pred zrkadlom. Nuž, kontrolovala si fúzy ako tatinko... takže vlastne slovná hračka Zuz-fúz, zuzfuz :)

A prečo Z lásky k noseniu? Nosenie sme si zamilovali, prvú dcéru sme od 2 mesiacov prakticky výlučne nosili a druhú nosíme tiež. Nosenie je pre nás láska, blízkosť, praktickosť,... Pomáha nám zlaďovať potreby našich dcér s tými našimi. Dáva nám slobodu. A i preto, že v tomto obchode nájdete nielen veci, ktoré sú vyrobené zo šatiek na nosenie detí, ale aj praktické doplnky, ktorá sa môžu zísť počas nosenia či dojčenia. 

Čo je naším cieľom? Vytvoriť príjemné miesto, kde nájdete praktické doplnky, ktoré využijete počas aktívneho nosenia vašich detí. Miesto, kde nájdete štýlové doplnky zo šatiek, ak práve nenosíte alebo sa chcete so šatkou či nosičom zladiť. Miesto, kde nájdete drobnosť, ktorú raz môžete dať deťom na pamiatku, napr. niečo malé milé zo šatky, v ktorej ste ich mali prvý krát či z tej, ktorú ste (alebo oni) mali najradšej. Miesto, kde spoločne s Vami budeme tvoriť "spomienky" na krásne obdobie, keď ste svoje deti nosili.

Ako to chceme dosiahnuť? Starostlivým výberom jedinečných autorov a dodávateľov kvalitných vecí, ktoré v obchode nájdete. Veselým, spoľahlivým a ľudským zákazníckym servisom, pretože dnes sme tu len vďaka vám a vážime si vašu dôveru. Zdieľaním našich skúseností, ktoré počas aktívneho nosenia našich dcér získavame. Vzdelávaním sa v oblasti nosenia detí, aby sme vám mohli odpovedať na vaše otázky a okrem predaja poskytnúť aj poradenstvo. Tak neváhajte a napíšte nám :)

A na záver, viete, čo pre nás znamená šatka? Ak už sa v šatke nenosí žiadne dieťa, vnímame ju ako jedinečný kúsok materiálu s vlastnou históriou. Niekedy len ona sama vie, koľko spokojných detí sa v nej odnosilo, koľkým rodičom pomohla viac ako si dokážeme predstaviť, koľkých ľudí nasmerovala ku kontaktnému rodičovstvu,... Snažíme sa všetky kúsky, ktoré k nám prídu, využiť naplno a preto u nás niekedy nájdete veci trochu atypických rozmerov. So šatkami, ktoré nám posielate (samozrejme, nielen s tými, so všetkými), pracujeme s citom, pretože si sami dokážeme predstaviť, čo pre vás môžu znamenať. Veď Zuzfuz, to je z lásky k noseniu ♥

Stránku postupne aktualizujeme a tešíme sa na nové výzvy :)

Kontaktovať nás môžete na info@zuzfuz. sk alebo cez  facebook či instagram

PS: Ak vám niečo v našej ponuke chýba, prosím, napíšte nám. Stále hľadáme, tvoríme, premýšľame, vymýšľame a spätná väzba je pre nás naozaj veľmi cenná (akákoľvek) :)

Plne podporujeme princípy vzťahového rodičovstva a nosenie detí. Zároveň sa snažíme byť ohľaduplní k prírode, veľa recyklovať, málo vyhadzovať.

Tatiana Vereská

Mama, ktorú byť mamou napĺňa.

Mám 2 úžasné dcéry, s ktorými si spolu s manželom naplno užívame spoločný čas na materskej. Sú to naše najväčšie učiteľky ♥

Keďže však neobsedím na mieste, potrebou mojej sebarealizácie počas prvej materskej vznikol tento obchod. Výzvy, ktoré mi prináša, ma tešia a zároveň posúvajú vpred v mnohých oblastiach. Stretnutia s vami počas nosičškých trhov a festivalov mi dobíjajú baterky, aj keď na konci dňa som vždy unavená (príjemne :) ). 

A som typický vodnár :) 

Zároveň som poradkyňou nosenia (certifikát som získala od O.Z. Mamila). 


Muškátová 5544/33

902 01 Pezinok

Email: tatiana@zuzfuz.sk

Ičo: 50436023

Dič: 1122422224

Zapísaný v ŽR Okresného úradu Pezinok, č. 130-2476

Nie sme platcami DPH.

© Všetky fotografie a texty na stránke nie je možné šíriť bez súhlasu autora.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.